Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: netsiparis
12.272,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 12272.20 Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 dahili sabit disk 3.5 10000 GB Serial ATA IIISatıcı: netsiparis
13.127,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 13127.10 Seagate Ironwolf Pro ST10000NE000 10 TB 7200RPM SATA 256 MB NAS HDDSatıcı: Netsiparis
13.744,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 13744.00 Seagate Ironwolf Pro ST10000NE000 10 TB 7200RPM SATA 256 MB NAS HDDSatıcı: Uzmanlarpc
13.924,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 13924.71 10TB SEAGATE IRONWOLF PRO 7200Rpm 256MB NAS ST10000NE000Satıcı: KuantumSanal
14.166,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 14166.35 10TB Seagate Ironwolf Pro 7200RPM 256MB Nas ST10000NE000Satıcı: magza
14.300,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
6 14300.31 Seagate ST10000NE000 10TB Ironwolf Pro 7200RPM Sata 256MB Dahili Nas DiskSatıcı: netsiparis
14.315,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 14315.10 10TB SEAGATE IRONWOLF PRO 7200Rpm 256MB NAS ST10000NE000Satıcı: bızdeherseyvar
14.339,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 14339.89