Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Seagate Ironwolf Pro 3.5 6tb 7200RPM 256MB Sata 3 ST6000NE000 Harddisk
Satıcı: firstteknoloji | 2 yorum
12.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 12500.00
Seagate Ironwolf Pro St6000ne000 6tb 7200rpm 3.5" Sata3 Hard Disk Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 14000.00
Seagate Ironwolf Pro 6 Tb 7200rpm 256mb Sata3 300tb/y Rv Nas (st6000ne000) Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 14000.00
Seagate IronWolf Pro 3.5'' 6TB 7200RPM 256MB Sata E-Nas Disk ST6000NE000
Satıcı: koçlar grup ticaret | 3 yorum
79.191,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 79191.00
TEMEL ÖZELLİKLER