Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PRIVIX
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
3.140,75 TL + 169,04 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 3150.75 Seagate Ironwolf Nas HDD 4tb 3.5" 5400RPM 256MB Cache Sata 3 Sabit Disk ST4000VN006Satıcı: Bestaguvenlik | 25 yorum
3.811,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 3811.95 4tb Seagate Ironwolf 5400RPM 256MB Nas Rv ST4000VN006Satıcı: Bestaguvenlik | 1 yorum
3.975,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 3975.00 Seagate IronWolf ST4000VN006 3.5" 4 TB 5400 RPM SATA 3 NAS HDD Hard DiskSatıcı: magic
4.215,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 4215.96 Seagate ST4000VN006 4 TB 3.5" 5400 RPM 256 MB Ironwolf SataSatıcı: mesrati-bilgisayar | 1 yorum
4.464,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 4464.05 Seagate Ironwolf 4Tb 5400Rpm 256Mb -St4000vn006 4.520,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
6 4520.57 Seagate IronWolf ST4000VN006 3.5" 4 TB 5400 RPM SATA 3 NAS HDD Hard DiskSatıcı: Uzmanlarpc
4.674,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 4674.36 Seagate 4Tb Ironwolf 3.5\" 5400 256Mb St4000Vn006Satıcı: Arslan Bilgisayar
4.653,56 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4663.56 Samsung Seagate Ironwolf 4tb 5400rpm 256mb -st4000vn006Satıcı: Manel Bilgisayar
4.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 4749.00 SEAGATE IRONWOLF 4TB 5400RPM 64MB SATA3 6Gbit/sn ST4000VN006 NAS HDDSatıcı: onlinealisverisyap
4.778,15 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 4788.15 Seagate Ironwolf St4000vn006 3.5 4Tb 256Mb 5400Rpm Sata3 Nas Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
4.819,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
11 4819.09 4TB SEAGATE IRONWOLF 5400Rpm 256MB NAS RV ST4000VN006Satıcı: GarajOnline
4.922,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
12 4922.12 Seagate Ironwolf St4000vn006 3.5" 4tb 256mb 5400rpm Sata3 Nas Sabit DiskSatıcı: teknostok
5.019,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 5019.15 SEAGATE IRONWOLF ST4000VN006 4TB 3.5" 5900 RPM 64MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.266,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 5276.88 4TB SEAGATE IRONWOLF 5400Rpm 256MB NAS RV ST4000VN006Satıcı: Ligorin
5.665,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
15 5665.04 SEAGATE IRONWOLF ST4000VN006 4TB 3.5" 5900 RPM 64MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
6.052,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 6052.10