Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf HDD (6 TB) Fiyatları

Seagate IRONWOLF ST6000VN006 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA3 Hardisk

Satıcı: revertteknoloji

14.342,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 14342.80
Seagate IRONWOLF ST6000VN006 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA3 Hardisk

Satıcı: teknostok

14.792,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 14792.77
Seagate Ironwolf St6000vn006 6Tb 5400Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 15465.00
Seagate 6TB IronWolf 256MB 5400rpm (ST6000VN006) NAS Diski 15.428,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 15438
Seagate IronWolf, 6 TB, Dahili Sabit Disk, NAS, CMR 3,5 İnç, SATA 6 Gb/sn, 7200 RPM, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, 3 yıl Rescue Services (ST6000VN006)

Satıcı: netsiparis

15.672,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 15682.9
Seagate 6tb 3.5" 5400RPM 256MB Sata Ironwolf ( 3 Yıl Garanti ) ( ST6000VN006 )

Satıcı: Revert Teknoloji

15.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 15790.00
Seagate 6 Tb 3.5 Ironwolf St6000vn006 Sata3 5400Rpm 256Mb Harddisk

Satıcı: Netsiparis

15.822,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15822.40
Seagate ST6000VN006 6 TB 5900Rpm 256Mb SATA3 Ironwolf Nas Harddisk

Satıcı: netsiparis

15.957,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15957.22
Seagate IronWolf ST6000VN006 6TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

15.988,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 15988.46
SEAGATE 35 6TB IRONWOLF ST6000VN006 5900 RPM 256MB SATA-3 NAS Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

16.158,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 16158.00
Seagate 6TB 3.5" 5400Rpm 256MB SATA IronWolf Nas Disk ST6000VN006

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.275,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 16275.63
Seagate Ironwolf ST6000VN006 3.5" 6 Tb 5400 Rpm Sata3 Hardisk

Satıcı: teknostok | 1 yorum

16.508,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 16508.56
Seagate 3.5" 6Tb Ironwolf St6000Vn006 5900 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

16.627,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 16627.98
6 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF SATA3 5400RPM 256MB ST6000VN006 (3 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

20.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 20579.00

Seagate IronWolf HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf HDD Ürün Ailesi

Seagate IronWolf HDD (6 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 630 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.