Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Çerçeve Boyutu:

Synology HAT3300-4T HDD (4 TB) Fiyatları

Synology Plus Hat3300-4t 4tb 5400rpm 256mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

10.573,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 10573.87
Synology Plus Hat3300-4t 4tb 5400rpm 256mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

10.624,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 10624.73
SYNOLOGY 4TB HAT3300-4T 256MB 5400RPM NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

10.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 10709.00
Synology 4Tb Hat3300-4T 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Diski

Satıcı: kasvabilişim

10.773,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10773.50
Synology 4Tb Hat3300-4T 256Mb 5400Rpm Nas Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

10.801,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 10801.20
Synology Plus HAT3300-4T 4TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

11.589,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 11589.26
Synology 4TB 3.5'' NAS 5400rpm (HAT3300-4T)

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.712,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 11712.55
Synology HAT3300-4T 4TB 5400RPM NAS HDD

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.803,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 11803.94
Synology 4tb 5400RPM 256MB Sata3 6gbit/sn HAT3300-4T Enterprıse HDD - 4 TB

Satıcı: ZmTeknoloji

11.886,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 11886.35
Synology HAT3300-4T 4 TB 7200Rpm 256Mb 3.5 inch SATA NAS Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

12.152,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 12152.34
Synology Plus HAT3300-4T 4TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DFSBilgisayar

14.016,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 14016.84
Synology 4TB 3.5'' NAS 5400rpm (HAT3300-4T)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

14.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 14979.00

Synology HAT3300-4T HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Synology HAT3300-4T HDD Ürün Ailesi

Synology HAT3300-4T HDD 4 TB 10.573,87 TL
Synology HAT3300-6T HDD 6 TB 14.931,00 TL

Synology HAT3300-4T HDD (4 TB) Temel Özellikleri

Synology HAT3300-4T HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Synology HAT3300-4T HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.