Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Çerçeve Boyutu:

Synology HAT3300-6T HDD (6 TB) Fiyatları

SYNOLOGY 6TB HAT3300-6T 5400 RPM 256MB SATA-3 NAS Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

14.947,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 14947.67
Synology 6Tb Hat3300-6T 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Diski

Satıcı: kasvabilişim

14.982,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 14982.20
Synology 6Tb Hat3300-6T 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

15.092,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 15092.80
Synology 6Tb Hat3300-6T 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

15.365,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 15365.98
Synology HAT3300 6TB Plus Serisi SATA HDD 3.5" (HAT3300-6T)

Satıcı: onlinealisverisyap

15.523,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 15533.11
Synology Plus Hat3300-6t 6tb 5400rpm 256mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: lowellteknoloji

15.832,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 15832.28
Synology Plus Hat3300-6t 6tb 5400rpm 256mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Netsiparis

15.911,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 15911.86
Synology Plus HAT3300-6T 6TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

16.176,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 16176.46
Synology Plus HAT3300-6T 6TB 5400RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.459,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 16459.94
SYNOLOGY 6TB HAT3300-6T 5400 RPM 256MB SATA-3 NAS Diski

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

17.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 17209.00
Synology 6TB 3.5'' NAS 5400rpm (HAT3300-6T)

Satıcı: DFSBilgisayar

18.555,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 18555.80
Synology 6tb 3.5'' Nas 5400RPM (HAT3300-6T)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

23.369,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 23369.52
Synology HAT3300 6TB Plus Serisi SATA HDD 3.5 (HAT3300-6T)

Satıcı: onlinealisverisyap

26.953,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

13 26963

Synology HAT3300-6T HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

Synology HAT3300-6T HDD Ürün Ailesi

Synology HAT3300-4T HDD 4 TB 10.573,87 TL
Synology HAT3300-6T HDD 6 TB 14.947,67 TL

Synology HAT3300-6T HDD (6 TB) Temel Özellikleri

Synology HAT3300-6T HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Synology HAT3300-6T HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.