Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba MG10 HDD (22 TB) Fiyatları

Toshıba 22TB MG10AFA22TE 256MB 7200RPM Enterprıse Nas ve Güvenlik Diski

Satıcı: firstteknoloji

35.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 35000.00
Toshiba MG10 3.5" MG10AFA22TE 22TB 7200 RPM 512 MB SATA3 HDD

Satıcı: ebz

36.302,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 36302.27
Toshiba Mg10 3.5" Mg10Afa22Te 22Tb 7200Rpm 512Mb Sata3 Hdd Nas Sabit Disk

Satıcı: ramazanmutlu

37.590,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 37590.89
Toshiba MG10 3.5" MG10AFA22TE 22TB 7200 RPM 512 MB SATA3 HDD

Satıcı: ramazanmutlu

37.591,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 37591.20
TOSHIBA 3.5 22TB MG10AFA22TE 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS ve Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

38.823,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 38823.00
Toshıba 3.5" 22Tb Mg10afa22te 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

39.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 39050.00
Toshıba 3.5" 22Tb Mg10afa22te 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

39.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 39050.00
Toshiba Mg10 3.5" Mg10Afa22Te 22Tb 7200Rpm 512Mb Sata3 Hdd Nas Sabit Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

39.901,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 39901.50
Toshiba MG10 3.5" MG10AFA22TE 22TB 7200RPM 512MB SATA3 HDD NAS Sabit Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

41.679,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 41679.93
Toshiba Toshıba MG10 22TB 7200RPM 512MB Sata3 MG10AFA22TE Enterprıse HDD - 60 GB

Satıcı: ZmTeknoloji

43.005,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 43005.60
Toshiba 22TB 7200RPM MG10 7/24 SATA 512M MG10AFA22TE

Satıcı: Lowell Teknoloji

43.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 43989.00
Toshiba 22TB 7200RPM MG10 7/24 SATA 512M MG10AFA22TE

Satıcı: Kraft Online

44.703,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 44703.90
Toshiba 22TB MG10 SATA 3 3,5 512MB 7200RPM (MG10AFA22TE) Güvenlik Diski 45.075,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 45085
Toshiba MG10 3.5" MG10AFA22TE 22TB 7200RPM 512MB SATA3 HDD NAS Sabit Disk

Satıcı: KUANTUM

46.552,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 46552.46

Toshiba MG10 HDD (22 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba MG10 HDD Ürün Ailesi

Toshiba MG10 20 TB (MG10ACA20TE) HDD 20 TB 32.667,92 TL
Toshiba MG10 22 TB (MG10AFA22TE) HDD 22 TB 35.000,00 TL

Toshiba MG10 HDD (22 TB) Temel Özellikleri

Toshiba MG10 HDD (22 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Toshiba MG10 HDD (22 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.