Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nepal Bilişim
5.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 5549.00 TwinMOS 2TB 7500/6800Mb/s M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD (NV2TBG42280) 5.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 5349.00 TwinMOS 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb/s Soğutuculu PS5 Uyumlu (NV2TBG42280)Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 6 yorum
5.443,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 5443.00 Twinmos 2Tb M.2 Pcıe Gen4 Nvme Ssd 7500-6800Mb/S Sogutuculu (Nv2tbg42280)Satıcı: nepalbilişim
5.579,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 5579.07 Twinmos NV2TBG42280 2 TB 7500-6800MB/S Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSD Hard DiskSatıcı: vizyonbilgisayar
5.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 5699.00 TwinMOS 2 Tb Nvme Gen4 Ssd 7500/6800 Soğutuculu Nv2tbg42280Satıcı: Nepal Bilişim
5.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5739.00 TwinMOS 2 Tb Nvme Gen4 Ssd 7500/6800 Soğutuculu Nv2tbg42280Satıcı: Vizyon Bilgisayar
5.742,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 5742.25 2 TB TWINMOS M.2 PCIE NVME 7500/6800 SOĞUTUCULU NV2TBG42280Satıcı: Nepal Bilişim
5.751,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 5751.13 TWINMOS NV2TBG42280 M.2 2TB (7500/6800MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (Soğutuculu)Satıcı: Lowell Teknoloji
5.755,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 5755.77 Twinmos Nv2Tbg42280 2Tb 7500-6800Mb/S Gen4 Nvme Pcıe M.2 Ssd Tlc 3Dnand (Soğutuculu) 5.740,22 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 5750.22 2 TB TWINMOS M.2 PCIE NVME 7500/6800 SOĞUTUCULU NV2TBG42280Satıcı: ZmTeknoloji
5.743,31 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 5753.31 Twinmos NV2TBG42280 2 TB 7500-6800MB/S Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSD Hard DiskSatıcı: nepalbilisim
5.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
12 5829.00 Twinmos NV2TBG42280 2 TB 7500-6800MB/S Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSD Hard DiskSatıcı: incehesap
5.845,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
13 5845.90 2 TB TWINMOS M.2 PCIE NVME 7500/6800 SOĞUTUCULU NV2TBG42280Satıcı: Dunyaucuz
5.952,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
14 5952.79 TwinMOS NV2TBG42280, 2TB, 7500-6800Mb/s, Gen4, NVMe PCIe M.2, SSD, TLC, 3DNAND (Soğutuculu)Satıcı: Ptd Bilişim
6.272,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
15 6282.51 Twinmos NV2TBG42280 M.2 2TB (7500/6800MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (Soğutuculu)Satıcı: Lowell Teknoloji
6.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
16 6299 Twinmos NV2TBG42280 M.2 2TB (7500/6800MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (Soğutuculu)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 6520.00