Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD (1 TB) Fiyatları

TwinMOS 1TB NVMe Gen4 Okuma 7500MB-Yazma 6800MB M.2 SSD (NV1TBG42280) 8.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9009
Twinmos 1 TB M.2 Gen4 NVMe SSD SATA

Satıcı: nepalbilisim

9.291,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 9291.08
Twinmos 1 TB M.2 Gen4 NVMe SSD SATA

Satıcı: Yekdane

9.388,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 9388.47
Twinmos 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb/s Soğutuculu (NV1TBG42280)

Satıcı: ramazanmutlu

9.649,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 9649.39
Twinmos 1Tb M.2 Pcıe Gen4 Nvme Ssd 7500-6800Mb/S Soğutuculu (Nv1tbg42280)

Satıcı: nepalbilişim

9.703,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 9703.30
TWINMOS 1TB NV1TBG42280 7500- 6800MB/s M2 PCIe NVMe Gen4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

9.967,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 9967.58
Twınmos 1Tb Nv1tbg42280 7500- 6800Mb/S M2 Pcıe Nvme Gen4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

10.053,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 10053.00
Twinmos 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb/s Soğutuculu (NV1TBG42280)

Satıcı: netsipariş

10.256,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 10256.30
TwinMOS 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb-s (Soğutuculu) NV1TBG42280 Ssd

Satıcı: Nepal Bilişim | 41 yorum

10.378,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 10378.03
TwinMOS 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 7500-6800Mb/s (NV1TBG42280) SSD Disk

Satıcı: Nepal Bilişim

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 10499.00
TwinMOS 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 7500-6800Mb/s (NV1TBG42280) SSD Disk

Satıcı: netsiparis

10.628,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 10628.93
TwinMOS 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb-s (Soğutuculu) NV1TBG42280 Ssd

Satıcı: Nepal Bilişim

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 10699.00
1 Tb Twınmos M.2 Pcıe Nvme 7500/6800 Soğutuculu Nv1tbg42280

Satıcı: Teknoteg

10.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 10870.00
TwinMOS 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD 7500-6800Mb-s (Soğutuculu) NV1TBG42280 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 11089.00
Twinmos NV1TBG42280, 1tb, 7500-6800MB/S, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd, Tlc 3dnand (Soğutuculu)

Satıcı: BulutRetail | 1 yorum

12.609,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 12609.26

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD Ürün Ailesi

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro 1 TB (NV1TBG42280) SSD 1 TB 8.999,00 TL
TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro 2 TB (NV2TBG42280) SSD 2 TB 13.170,00 TL

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
600 TBW

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

TwinMOS Xtreme Gen4 X4 NVMe Pro SSD (1 TB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

TALHA T**** Profil Resmi

9 yorum

TALHA T**** okuma/yazma hızına güvenmeyin
ssd max 1500 -2000 mb/ps okuma hızına ulaşıyor çoğu zaman 10-200 mb/ps çok yavaş.
sistemi ilk açarken uzun süre donuyor
muhtemelen fazla ısındığı için
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.