Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Blue SA510, WDS400T3B0A, 4tb, 560/520, 3D Nand, 2,5" Sata, SSD
Satıcı: TuvalTeknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 39999.00
Wd WDS400T3B0A Blue Sa510 2.5" 4 TB 560-520MB/S Sata3 SSD Satıcı: teknostok
40.027,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 40027.49
Wd WDS400T3B0A Blue Sa510 2.5" 4 TB 560-520MB/S Sata3 SSD Satıcı: Uzmanlarpc
42.285,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 42285.84
Western Dıgıtal Wd Blue Sa510 4Tb 2.5" Sata Ssd 560-520
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
43.393,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 43393.80
Western Digital Blue SA510 WDS400T3B0A SATA 3.0 2.5 4 TB SSD Satıcı: onlinealisverisyap
43.460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 43460.00
Western Digital Blue Sa510 Wds400t3b0a Sata 3.0 2.5" 4 Tb Ssd
Satıcı: onlinealisverisyap
43.684,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 43684.60
WD Blue SA510, WDS400T3B0A, 4TB, 560/520, 3D NAND, 2,5" SATA, SSD Satıcı: Tuval Teknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 47999.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ