Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:

WD Green SATA SSD (250 GB) Fiyatları

Wd Green 250GB 545/465MB/S Sata 3.0 SSD WDS250G5G0A

Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | 1 yorum

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 3300.00
Wd Green Wds250g5g0a 250Gb (545/465Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.337,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3337.80
Western Digital WDS250G5G0A 250 GB 545-400Mb/s NAND SATA3 2.5 inch SSD Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

3.448,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3448.86
WD GREEN 250GB 545/465MB/s SATA 3.0 SSD WDS250G5G0A

Satıcı: onlinealisverisyap

3.450,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 3450.46
Wd Green 250Gb 545/465Mb/S Sata 3.0 Ssd Wds250g5g0a

Satıcı: onlinealisverisyap

3.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3479.00
Western Digital WDS250G5G0A 250 GB 545-400Mb/s NAND SATA3 2.5 inch SSD Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.510,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 3510.44
Western Digital WD Yeşil SATA 250GB, 545MB/sn'ye kadar, 2,5 inç/7 mm, 3Y Garanti, Dahili Katı Hal Sürücüsü (SSD) (WDS250G5G0A-00CPT0)

Satıcı: LowellTeknoloji

3.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 sn önce

7 3539
WD Green 250GB (545/465MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3609.00
WESTERN DIGITAL WDS250G5G0A Green 2.5" 250GB (545MB/s) SATA SSD Disk

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

3.901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3901.00
WD GREEN 250GB 545/465MB/s SATA 3.0 SSD WDS250G5G0A

Satıcı: onlinealisverisyap

3.904,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3904.40
Western Dıgıtal WDS250G5G0A Green 2.5" 250GB (545MB/S) Sata SSD Disk

Satıcı: Hızlı Stok

4.452,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 4452.21
WD Green 250GB (545/465MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: guvenliticaret

4.766,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4766.70

WD Green SATA SSD (250 GB) Fiyat Geçmişi

WD Green SATA SSD Ürün Ailesi

WD Green SATA SSD (250 GB) Temel Özellikleri

WD Green SATA SSD (250 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 32.7 g
• Renk Seçenekleri Yeşil

WD Green SATA SSD (250 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.