Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Green 500GB 545/465MB/S Sata 3.0 SSD WDS500G5G0A
Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
4.380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 4380.00
WD GREEN 500GB 545/465MB/s SATA 3.0 SSD WDS500G5G0A Satıcı: onlinealisverisyap
6.681,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 6681.06
Wd Green 500Gb 545/465Mb/S Sata 3.0 Ssd Wds500g5g0a
Satıcı: onlinealisverisyap
6.737,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 6737.80
WD Western Digital Green WDS500G5G0A SATA 3.0 2.5" 500 GB SSD Satıcı: onlinealisverisyap
6.878,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 6878.34
WD Geen 500GB SATA 3 3D NAND 2.5'' Satıcı: onlinealisverisyap
7.014,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 7024.09
Wd 500GB Green 545-465MB-S Sata 3.0 WDS500G5G0A Ssd Harddisk - 500 GB
Satıcı: onlinealisverisyap | 4 yorum
7.393,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 7393.00
WD GREEN 500GB 545/465MB/s SATA 3.0 SSD WDS500G5G0A Satıcı: onlinealisverisyap
7.575,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 7575.20
WD GREEN 500GB 545/465MB/s SATA 3.0 SSD WDS500G5G0A Satıcı: Hızlı Stok
8.723,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
8 8723.33
TEMEL ÖZELLİKLER