Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: idefix
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 3999.00 WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 TB 3200/3000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: BilgiRize
4.250,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 4250.16 WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 TB 3200/3000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: Teknobiyotik
4.276,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 4276.06 WD SN350 2TB NVMe Dahili SSD Katı Hal Sürücüsü - Gen3 PCIe, QLC, M.2 2280, 3.200 MB/s'ye kadar, YeşilSatıcı: Teknobiyotik
4.279,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
4 4279.00 Wd Green SN350 WDS200T3G0C 2 Tb 3200/3000 Mb/s M.2 Nvme SSDSatıcı: Nena
4.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 4559.00 WD 2TB SN530 WDS200T3G0C 3000- 3200MB/s M2 NVME DiskSatıcı: onlinealisverisyap
4.669,14 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4679.14 WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 TB 3200/3000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: Güncel53
4.744,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 4744.99