4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
300 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
300 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

WD Green SN350 NVMe SSD (500 GB) Fiyatları

Wd Green SN350 WDS500G2G0C 500GB PCIe Gen3 2400/1500 Nvme Pcıe M.2 SSD

Satıcı: ebz

5.200,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 5200.75
Western Digital Green SN350 WDS500G2G0C PCI-Express 3.0 500 GB M.2 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

5.287,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 5287.16
Wd Green SN350 WDS500G2G0C 500GB PCIe Gen3 2400/1500 Nvme Pcıe M.2 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

5.335,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 5335.87
WD 500GB GREEN WDS500G2G0C 2400-1500MB/s M2 NVME GEN3 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

5.397,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5397.26
Wd 500Gb Green Wds500g2g0c 2400-1500Mb/S M2 Nvme Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.448,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5448.60
Wd 500Gb Green Wds500g2g0c 2400-1500Mb/S M2 Nvme Gen3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

5.467,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5467.20
Western Digital Green SN350 WDS500G2G0C PCI-Express 3.0 500 GB M.2 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

5.557,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 5557.63
WD Green SN350 WDS500G2G0C 500GB (2400/1500MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD (Mavi)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.616,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5616.59
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe SSD, 2.400 MB/sn okuma hızı ve 1.500 MB/sn'ye kadar yazma hızı

Satıcı: netsiparis

5.665,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 5675.1
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe SSD, 2.400 MB/sn okuma hızı ve 1.500 MB/sn'ye kadar yazma hızı

Satıcı: onlinealisverisyap

5.667,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 5667.01
WD 500GB WD Green M.2 Nvme 2400/1500MB/S WD S500G2G0C SSD

Satıcı: ISTShop | 37 yorum

5.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5850.00
WD Green SN350, WDS500G2G0C, 500GB, 2400/1500, Gen3, NVMe PCIe M.2, SSD

Satıcı: UZMANLARPC

5.928,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 5928.67
WD Green Sn350 500GB SSD M.2 Nvme 2400/1500mb/s WDS500G2G0C

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 6089.00
Wd Green SN350, WDS500G2G0C, 500GB, 2400/1500, Gen3, Nvme Pcıe M.2, SSD

Satıcı: EkonomikBilişim

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 6800.00
WD Green Sn350 500GB SSD M.2 Nvme 2400/1500mb/s WDS500G2G0C

Satıcı: guvenliticaret

8.907,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 8907.87

WD Green SN350 NVMe SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

WD Green SN350 NVMe SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
300 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
60 TBW

WD Green SN350 NVMe SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 500 GB
• Sıralı Yazma 1500 MB/s
• Sıralı Okuma 2400 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 300 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 300 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 60 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Siyah

WD Green SN350 NVMe SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.