Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

WD Green SSD (1 TB) Fiyatları

Western Digital Green WDS100T3G0A SATA 3.0 2.5" 1 TB SSD

Satıcı: netsipariş

6.362,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 6362.91
WD Green WDS100T3G0A 2.5" 1 TB 545/465 MB/S SATA 3 SSD

Satıcı: Netsiparis

6.498,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6498.42
Wd Green 1Tb 2.5 Sata Ssd (545Mb/S) Wds100T3G0A

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.463,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6473.8
WD Green SSD 1TB 2.5 545MB/s 465MB/s WDS100T3G0A

Satıcı: netsiparis

6.630,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 6640.8
Wd Green 1Tb 2.5 Sata Ssd (545Mb/S) Wds100t3g0a

Satıcı: Kraft Online

6.716,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 6716.00
WD WDS100T3G0A Sata 1 TB SSD

Satıcı: netsiparis

6.809,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 6809.67
Wd 1TB Green WDS100T3G0A 2.5 Inç SATA SSD 500-599 MB/S Okuma Hızı 450-599 MB/S Yazma Hızı

Satıcı: netsiparis | 94 yorum

7.111,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 7111.80
WD Green WDS100T3G0A 2.5" 1 TB 545/465 MB/S SATA 3 SSD

Satıcı: unitech

7.114,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 7114.66
WD 1TB GREEN WDS100T3G0A 565- 465MB/s SATA-3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

7.266,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 7266.56
Wd 1Tb Green Wds100t3g0a 565- 465Mb/S Sata-3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

7.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 7336.00
Western Digital Green WDS100T3G0A SATA 3.0 2.5" 1 TB SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

7.435,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 7435.27
WD Green Ssd 1tb 2.5 545mb/s 465mb/s Wds100t3g0a

Satıcı: Teknomerkezim

7.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7830.00
WD WDS100T3G0A Sata 1 TB SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

8.359,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 8359.66
Wd 1tb WDS100T3G0A Green 545MB/S 3D Nand

Satıcı: kuralay

9.267,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 9267.44

WD Green SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

WD Green SSD Ürün Ailesi

WD Green SSD (1 TB) Temel Özellikleri

WD Green SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

WD Green SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.