Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: prote
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 4999.00 WD Green, WDS200T2G0A,2TB, 545/465, 3D NAND, 2,5" SATA, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
5.189,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 5199.49 WD Green 2TB 545MB/s - 465MB/s 2.5" Sata 3 SSD WDS200T2G0ASatıcı: QUEENCK | 16 yorum
5.252,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 5252.00 Western Dıgıtal Wd Green, Wds200t2g0a,2Tb, 545/465, 3D Nand, 2,5" Sata, Ssd 5.313,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 5313.94 WD Green WDS200T2G0A 2.5" 2 TB 545/465 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: Uzmanlarpc
5.327,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 5327.88 2TB WD GREEN 2.5" 545/465MB/s WDS200T2G0A SSDSatıcı: corebilgisayar
5.304,79 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 5314.79 Wd Green WDS200T2G0A 2tb 545/465 3dnand, 2,5" Sata SSDSatıcı: Yukesoft
5.634,20 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 5634.20 WD Green 2TB SATA SSD 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 6009 WESTERN DIGITAL WD Green, WDS200T2G0A,2TB, 545/465, 3D NAND, 2,5" SATA, SSDSatıcı: Netafast
6.248,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 6248.06 WD Green WDS200T2G0A 2.5" 2 TB 545/465 MB/S SATA 3 SSDSatıcı: Netsiparis
6.295,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 6295.60 WD Green, WDS200T2G0A,2TB, 545/465, 3D NAND, 2,5" SATA, SSDSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
7.136,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 7136.70