Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple Pro HDD (12 TB) Fiyatları

WD 12TB PURPLE WD121PURP 7200RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

22.919,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 22929
WD WD121PURP 12 TB Purple 3.5’’ 256 MB Hard Disk

Satıcı: lowellteknoloji

24.314,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 24314.68
Western Digital Purple Pro 12TB 7200RPM 256MB Sata3 7/24 Güvenlik 3.5" Harddisk (WD121PURP)

Satıcı: exbilisim

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 24999.00
Western Digital Purple Pro 12TB 7200RPM 256MB SATA3 3.5" Güvenlik Harddisk (WD121PURP)

Satıcı: exbilisim

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 24999.00
WD Purple Pro WD121PURP 12TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

25.286,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 25286.94
Western Digital Purple Pro 12TB 7200RPM 256MB Sata3 7/24 Güvenlik 3.5

Satıcı: onlinealisverisyap

25.374,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 25374.53
WD Purple Pro 12 - SATA 6 Gb/s 3,5p

Satıcı: LowellTeknoloji

25.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 25399
WD WD121PURP 12 TB Purple 3.5’’ 256 MB Hard Disk

Satıcı: teknostok

26.626,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 26626.98
WD PURPLE 12TB 7200RPM 256MB SATA3 6Gbit/sn WD121PURP NAS HDD RESMİ DİSTİ GARANTİLİ

Satıcı: onlinealisverisyap

28.962,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 28972

WD Purple Pro HDD (12 TB) Fiyat Geçmişi

WD Purple Pro HDD Ürün Ailesi

WD Purple Pro HDD (12 TB) Temel Özellikleri

WD Purple Pro HDD (12 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 660 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple Pro HDD (12 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.