Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bestaguvenlik | 3 yorum
7.940,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 7940.00 Wd 10TB Purple Sata 6gb/s 256MB Dv 7X24 WD101PURPSatıcı: Bestaguvenlik | 3 yorum
8.570,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 8570.00 WD Purple WD101PURP 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ebz
10.311,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 10311.90 Wd 10TB Purple 5400RPM 256mb 7-24 3.5 WD101PURP PC&DVRHarddiskSatıcı: Arslan Bilgisayar
10.337,00 TL + Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
4 10347 Wd 10Tb Purple Pro 3.5" 256Mb Sata3 7/24 (Wd101purp)Satıcı: Dualpazar
10.506,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 10506.12 WD 10 TB PURPLE PRO AI 7200R 256MB GÜVENLİK 550TB/Y WD101PURPSatıcı: GarajOnline
10.552,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 10552.64 WD Mor Pro 10 SATA 6 Gb/s 3,5pSatıcı: netsiparis
10.562,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 10562.40 WD Purple WD101PURP 10TB 3.5" 7200RPM 256MB SATA 6GB/s 7x24 Güvenlik Diski 10.675,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 10675.97 Wd Purple Pro 10Tb 7200Rpm 256Mb -Wd101purp 10.681,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
9 10681.55 WD PURPLE PRO 10TB 7200RPM 256MB SATA3 6Gbit/sn WD101PURP 7/24 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
10.733,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 10743 WD Purple WD101PURP 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: teknostok
10.836,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 10836.71 WD Purple 3.5 inç 10 TB 7200 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: DFSBilgisayar
10.925,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 10925.94 WD Purple WD101PURP 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Fer-YakBilgisayar
10.978,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 10978.61 WD PURPLE WD101PURP 3,5" 10TB 256mb, 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik HDDSatıcı: Ptd Bilişim
11.236,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
14 11236.37 WD Western Digital WD101PURP 10 TB Wd 3.5 Purple Sata3 7200rpm 256mb 7/24 Güvenlik HarddiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
11.627,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 11637.43 Western Digital 10Tb Purple 5400Rpm 256Mb 7-24 3.5" Wd101Purp Pc-Dvr HarddiskSatıcı: pazareyle
13.575,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 13585.09 WD Western Digital WD101PURP 10 TB Wd 3.5 Purple Sata3 7200rpm 256mb 7/24 Güvenlik HarddiskiSatıcı: onlinealisverisyap
13.611,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 13611.66