Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arslan Bilgisayar
3.817,68 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
1 3827.68 WD Red Sa500 1tb 3d Nand Sata 3 Ssd Disk S100t1r0aSatıcı: NOVA NETMATİK ELEKTRONİK
4.004,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4004.67 WD Red SA500 WDS100T1R0A 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: unitech
4.048,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 4048.25 WD Red SA500, WDS100T1R0A, 1TB, 560/530, SERVER ve NAS için Enterprise, 2,5" SATA, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
4.056,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4066.46 WD Red SA500 WDS100T1R0A 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: Netsiparis
4.076,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 4076.00 WD Red Sa500 1tb 3d Nand Sata 3 Ssd Disk S100t1r0aSatıcı: NETSİPARİS
4.151,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 4151.80 WD Red SA500 WDS100T1R0A 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: Uzmanlarpc
4.172,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 4172.35 WDS100T1R0A Red SSD 3D Nand 1tb Sata3 2550MB/S - SiyahSatıcı: Yukesoft
4.379,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 4379.81 Wd Red SA500, WDS100T1R0A, 1tb, 560/530, Server ve Nas Için Enterprise, 2,5" Sata, SSDSatıcı: Yukesoft
4.379,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 4379.81 Wd Red Sa500, Wds100t1r0a, 1Tb, 560/530, Server Ve Nas İcin Enterprise, 2,5" Sata, SsdSatıcı: ENPOLY STORE
4.825,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
10 4825.19