2.2 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
95 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
85 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

WD Red SA500 SSD Fiyatları

WD Red SA500, WDS500G1R0A, 500GB, 560/530, SERVER ve NAS için Enterprise, 2,5" SATA, SSD

Satıcı: Ptd Bilişim

8.451,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 8451.54
WD Red WDS500G1R0A 2.5" 500 GB 560/530 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: unitech | 1 yorum

14.067,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 14067.24
WD 500GB RED SA500 WDS500G1R0A 560-530MB/s NAS SSD DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

14.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 14360.00
WD Red WDS500G1R0A 2.5" 500 GB 560/530 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: zmteknoloji

14.451,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 14451.58
Wd 500Gb Red Sa500 Wds500g1r0a 560-530Mb/S Nas Ssd Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

14.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14500.00
Wd 500Gb Red Sa500 Wds500g1r0a 560-530Mb/S Nas Ssd Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

14.746,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14746.70
Wd Red Sa500 Wds500G1R0A 500Gb (560/530Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: onlinealisverisyap

15.013,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 15013.80
Wd Red SA500 500 GB Solid State Drive

Satıcı: teknodep | 1 yorum

15.490,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 15490.36
Wd Red 2.5" 500 GB 560/530 SATA 3 SSD Disk Okuma/Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

16.383,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 16383.93
WD S500G1R0A 2.5 İnç 500 GB Sata 530 MB/s 560 MB/s SSD

Satıcı: MAESKO

17.836,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 17836.28

WD Red SA500 SSD Fiyat Geçmişi

WD Red SA500 SSD Ürün Ailesi

WD Red SA500 SSD Temel Özellikleri

95 K IOPS
85 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
350 TBW

WD Red SA500 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 500 GB
• Sıralı Yazma 530 MB/s
• Sıralı Okuma 560 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 85 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 95 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 350 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

WD Red SA500 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.