Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Philips BHD350-10 Saç Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyatları

Philips BHD350 2100 W ThermoProtect Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: hsk

1.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1695.00
Philips BHD350 2100 W ThermoProtect Saç Kurutma Makinesi siyah

Satıcı: cosmo-store

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1699.00
Philips Bhd350/10 2100W Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsibende

1.731,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1731.30
PHİLİPS BHD350/10 2100W THERMOPROTECT SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Hepsibende

1.774,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1774.48
Philips BHD350 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım,

Satıcı: Philips

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1899.00
Philips Bhd350/10 2100W Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Derkashop

1.907,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1907.40
Philips Bhd350/10 Thermoprotect 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Makroreyon

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1999.00
Philips BHD350/10 ThermoProtect 2100W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Makroreyon

2.092,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2092.09
Philips BHD350-10 ThermoProtect 2100 W DC Motor Sıcak ve Soğuk İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MakroReyon

2.111,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2111.04
Philips Bhd350/10 2100W Saç Kurutma Makinesi Gri

Satıcı: Derka Shop

2.192,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 2192.40
Philips BHD350-10 ThermoProtect 2100 W DC Motor Sıcak ve Soğuk İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: StarLink

2.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2280.00
Philips BHD350 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım,

Satıcı: Makroreyon

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2299.00
Philips Bhd350/10 Thermoprotect 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Derka Shop

2.422,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 2422.14

Philips BHD350-10 Saç Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyat Geçmişi

Philips BHD350-10 Saç Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Philips BHD350/06 Siyah / Lila Saç Kurutma Makinesi Siyah / Lila 1.599,00 TL
Philips BHD350-10 Siyah Saç Kurutma Makinesi Siyah 1.695,00 TL

Philips BHD350-10 Saç Kurutma Makinesi (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler DC Motor ThermoProtect Aparatı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 1.8 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Philips BHD350-10 Saç Kurutma Makinesi (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.