Kullanım Tipi:
Güç:
Hız Ayarı:
Isı Ayarı:

Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi (Siyah / Lila) Fiyatları

Phılıps Bhd350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.119,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 1129.3
Phılıps Bhd350/06 Thermoprotect Saç Kuru (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.119,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1129.3
Philips Bhd350/06 Saç Kurutma Makinesi 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 1599.00
Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1599.00
Philips BHD350/06 3000 Serisi Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi (2100 W.)

12 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 1599.00
Philips BHD350/10 ThermoProtect 2100 W Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 1600.00
Philips Bhd350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi 2100w Gelişmiş İyonik Bakım 6 Isı ve Hız Ayarı 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1609
Philips BHD350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım, 6 Isı ve Hız Ayarı pembe

Satıcı: cosmo-store

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1699.00
Philips BHD350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım, 6 Isı ve Hız Ayarı pembe

Satıcı: liontechteknoloji

1.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1799.99
Philips Bhd350/06 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Bhr Teknoloji

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 2099.00
Philips BHD350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım, 6 Isı

Satıcı: SILVER FOX

2.715,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 2715.03
Philips Bhd350/06 Thermoprotect Saç Kurutma Makinesi - 2100W, Gelişmiş İyonik Bakım, 6 Isı Ve Hız Ayarı

Satıcı: ANTREPO

2.862,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2862.30
Philips Bhd350/06 Saç Kurutma Makinesi

Satıcı: Arya Mağaza

7.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 7997.00

Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi (Siyah / Lila) Fiyat Geçmişi

Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Philips BHD350/06 Siyah / Lila Saç Kurutma Makinesi Siyah / Lila 1.599,00 TL
Philips BHD350-10 Siyah Saç Kurutma Makinesi Siyah 1.695,00 TL

Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi (Siyah / Lila) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2100 W
• İyon Teknolojisi Var
• Hava Filtresi Var
• Diğer Özellikler DC Motor ThermoProtect Aparatı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Lila Siyah
• Kablo Uzunluğu 1.8 cm
• Asma Kancası Var

AKSESUAR

• Difüzör Yok
• Dar Başlık Var

Philips BHD350/06 Saç Kurutma Makinesi (Siyah / Lila) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.