Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Lightining Smart Charger

Satıcı: MOBİL STORE

270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 270.00
Ttec AkıllıŞarjCihazı Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Lightning ile Uyumlu Kablo Siyah - 2SCS20LS

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 310
ttec SmartCharger Seyahat Şarj Aleti, 2.1A ve Lightning Kablo, 1m, Beyaz

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 310
Ttec 2Scs20ls Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Lightning Kablo Siyah

Satıcı: Stoklu Market

305,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 305.90
Ttec S SmartCharger 2.1A Seyahat Şarj Aleti + Lightning Kablo,Siyah

Satıcı: TelefonOutlet

273,07 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 283.07
Ttec 2SCS20LS Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Lightning Kablo Siyah

Satıcı: Stoklu Market

314,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 314.91
Ttec 2.1A 10.5w Usb Adaptör + Lightning Usb Kablo 2SCS20LS Siyah

Satıcı: StokluMarket

332,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 332.41
Ttec Smart Fast Charger 2.1A Apple Uyumlu Seyahat Şarj Aleti + Lightning Usb Kablo

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

342,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 342.00
TTEC 2SCS20LB Seyahat Şarj Adaptörü Hızlı Şarj Özelliği ile Lightning Uyumlu Siyah

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ | 63 yorum

348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 348.00
Ttec 2.1A 10.5w Usb Adaptör + Lightning Usb Kablo 2SCS20LS Siyah

Satıcı: Stoklu-Market

349,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 349.90
Ttec 2.1a Iphone Uyumlu Hızlı Şarj Aleti 2scs20lb 2SCS20L

Satıcı: ScHitec Türkiye

376,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 376.65
Ttec S SmartCharger 2.1A Seyahat Şarj Aleti + Lightning Kablo,Siyah

Satıcı: OFİSİMC

390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 390.00
Ttec Seyahat Şarj Aleti 2.1A Hızlı Şarj Özellikli Lightning Kablo ile 10 Watt Güç Apple Uyumlu

Satıcı: MMC TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İLETİŞİM | 1279 yorum

398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 398.00
Ttec 2.1A 10.5w Usb Adaptör + Lightning Usb Kablo 2SCS20LS Siyah

Satıcı: macinternet

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 399.00
Ttec 2024 Smart Fast Charger 2.1a Apple Uyumlu Seyahat Şarj Aleti ve Lightning USB Kablo 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 609

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 10.5 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.1A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Gücü 10.5 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

ttec SmartCharger+Lightning Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.