Bağlantı Tipi:
Cihaz Tipi:
Kablo Tipi:
Giriş Arayüzü:
Çıkış Arayüzü:
USB Type-A
Hızlı Şarj:
Var
Çıkış Sayısı:
1. Çıkış Gücü:

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Fiyatları

Ttec Smart Fast Charger 2.1A Usba To Micro Kablolu Seyahat Şarj Aleti Set Beyaz

Satıcı: Ulu bey iletişim turkcell | 8 yorum

167,04 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 177.04
Ttec 2SCS20MTZ Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Micro USB Kablo Turkuaz

Satıcı: esenleriletişim | 27 yorum

184,32 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 194.32
Ttec Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2.1a + Micro Usb Kablo Mor

Satıcı: TelefonOutlet

206,10 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 216.1
Ttec SmartCharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Micro USB Kablo Beyaz

Satıcı: ElektroSepeti

246,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 246.87
Ttec SmartCharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Micro USB Kablo Beyaz

Satıcı: mesutiletisim21

250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 250.00
Ttec 2.1A 10.5w Usb Adaptör + Micro Usb Kablo 2SCS20MB Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ

218,50 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 228.5
Ttec Micro Usb Charger

Satıcı: MOBİL STORE

270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 270.00
Ttec 2.1A 10.5w Usb Adaptör + Micro Usb Kablo 2SCS20MB Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

235,49 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 245.49
Ttec 2Scs20mk Smartcharger 2.1A Seyahat Şarj Aleti + Micro Usb Kablo

Satıcı: Stoklu Market

278,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 278.90
ttec Beyaz Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2A ve Micro USB Kablo

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

234,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 244
Ttec SmartCharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Micro USB Kablo Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

239,89 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 249.89
Ttec 2SCS20MB Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2.1A + Micro Kablo Beyaz

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

252,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 262
ttec SmartCharger Seyahat Şarj Aleti, 2.1A ve Micro USB, 120cm Kablolu, Beyaz

Satıcı: pdateknoloji

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 309
Ttec Akıllı Şarj Cihazı Seyahat Şarj Aleti 2.1A Micro USB Kablolu (Siyah)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 310
Ttec Akıllı Şarj Cihazı Seyahat Şarj Aleti 2.1A Micro USB Kablolu (Mor)

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 310
Ttec Beyaz Smartcharger Seyahat Şarj Aleti 2A Ve Micro Usb Kablo 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 309
Ttec SmartCharger 10.5w Usb-a Seyahat Şarj Aleti Ve Micro Usb Kablo 1.2m Beyaz 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 459

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Fiyat Geçmişi

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Ürün Ailesi

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Temel Özellikleri

USB Type-A
Var
Toplam Anlık Güç:
Güç Gösterge Işığı:
Yok

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ KABLOLU GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Toplam Anlık Güç 10.5 W
• Volt-Amper Değerleri 5V/2.1A
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Gücü 10.5 W

DİĞER ÖZELLİKLER DİĞER ÖZELLİKLER

ttec SmartCharger+Micro USB Şarj Aleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.