Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Baseus Cafule, Şarj & Data Aktarımı Kablosu, Gri - Siyah, 2 m, 3 A, 60 W, USB Type C & USB Type C, PD2.0, Flash/Hızlı Şarj Satıcı: Voultage
287,10 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 297.1
Baseus Cafule – Type-C to Type-C 60W PD 2.0 Hızlı Şarj Kablosu 20V 3A 2 m – Gri / Siyah
Satıcı: Voultage | 1102 yorum
389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 389.00
Baseus Cafule PD 2.0 60W Type-C Kablo 3A 2 mt Kırmızı+Siyah CATKLF-H91 - Kırmızı
Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret | 1102 yorum
450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 450.00
Baseus Cafule Series Pd2.060w Hızlı Şarj Destekli 20v 3a Type-c Şarj Ve Data Aktarım Kablosu 2 Metre Red Satıcı: BT-MMR Teknoloji Ticaret
500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 500.00
Baseus Cafule TypeC TypeC PD2.0 20W Kablo 3A 2Mt KırmızıSiyah Satıcı: Nethouse
523,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 523.74
Baseus Cafule TypeC TypeC PD2.0 20W Kablo 3A 2Mt KırmızıSiyah Satıcı: Gelecek_Market
860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 860.00
Baseus CATKLF-H91 Cafule PD 2.0 60W Type-C Kablo 3A 2 mt Kırmızı+Siyah Satıcı: Ümit Aksoy Aksaray
984,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 984.60
1 m
199,00 TL
2 m
287,10 TL