Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps
USB Standardı:

Philips DLC3104T Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

Philips Dlc3104t/00 MFI 1.2m PVC 3'ü 1 Arada Şarj Kablosu 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 309
Philips Mfi Lisanslı 3İn1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Kablosu 1.2M Dlc3104t

Satıcı: Günebakan

399,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 399.60
Philips DLC3104T MFİ Apple Lisanslı 3in1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Satıcı: Günebakan

399,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 399.60
Philips Mfi Apple Lisanslı 70W 3İn1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2M Siyah Dlc3104t

Satıcı: Schitec

418,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 418.50
Philips DLC3104T MFİ Apple Lisanslı 3in1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Satıcı: ScHitec Türkiye

418,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 418.50
Philips DLC3104T MFİ Apple Lisanslı 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.2m Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

418,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 418.51
Philips MFİ Apple Lisanslı 3in1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1.2m Siyah DLC3104T

Satıcı: ScHitec Türkiye | 6 yorum

440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 440.00
Philips MFİ Apple Lisanslı 3in1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1.2m Siyah DLC3104T

Satıcı: Günebakan | 6 yorum

444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 444.00
Philips MFI 3'ü 1 Arada Şarj Kablosu (1.2M PVC) DLC3104T

Satıcı: Schitec

465,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 475
Philips Mfi Lisanslı 3in1 Micro-lightining-type-c Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1.2m Siyah Dlc310

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

465,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 465.00
Philips Playstation 4/5 İle Uyumlu Joystick Şarj Kablo 3in1 Micro-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Data Kablo 1.2m DLC3104T

Satıcı: ScHitec Türkiye

690,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 690.53

Philips DLC3104T Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

Philips DLC3104T Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Philips DLC3104T 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 299,00 TL
Philips DLC3106T 2 m Şarj Kablosu 2 m 359,10 TL

Philips DLC3104T Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
0.48 Gbps

Philips DLC3104T Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips DLC3104T Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.