Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps
USB Standardı:

Philips DLC3106T Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Philips MFİ Apple Lisanslı DLC3106T 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 359.10
Philips Mfı Apple Lisanslı 70W 3İn1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2M Siyah Dlc3106t

Satıcı: Schitec

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 359.10
Philips MFI Apple Lisanslı 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah DLC3106T

Satıcı: ScHitec Türkiye

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 359.10
Philips MFI Apple Lisanslı 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah Dlc3106t 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 339
Philips Dlc3106t 3in1 Micro Usb-lightining-type-c Şarj Ve Data Kablosu 2m Siyah

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 399.00
Philips Mfı Apple Lisanslı 3İn1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Kablosu 2M Dlc3106t

Satıcı: Günebakan

399,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 399.60
Philips MFI Apple Lisanslı 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah DLC3106T

Satıcı: Günebakan

399,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 399.60
Philips 3 In 1 Micro Usb Lightining Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2 M Dlc3106T Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 429.00
Philips Playstation 4/5 İle Uyumlu Joystick Şarj Kablosu 3in1 Micro Usb-Lightining-Type-C Hızlı Şarj Kablosu 2m DLC3106T

Satıcı: ScHitec Türkiye

502,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 502.20

Philips DLC3106T Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Philips DLC3106T Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Philips DLC3104T 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 299,00 TL
Philips DLC3106T 2 m Şarj Kablosu 2 m 359,10 TL

Philips DLC3106T Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
0.48 Gbps

Philips DLC3106T Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips DLC3106T Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.