Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyatları

Ttec Minicable Trio 30Cm Şarj Kablosu Typec + Lightning + Micro Usb

Satıcı: Magic Water

155,93 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 165.93
ttec Alumicable Mini Trio Lightning Micro USB 30cm Şarj Kablosu, Beyaz

Satıcı: pdateknoloji

198,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 208.9
Ttec Minicable Trio 30Cm Şarj Kablosu Typec + Lightning + Micro Usb

Satıcı: Stoklumarket

164,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 174.9
Ttec 2DK13 MiniCable Trio 30cm Şarj Kablosu USB-A-USB-C/Lightning/Micro USB

Satıcı: StokluMarket

171,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 181.14
Ttec MiniCable Trio 30cm Şarj Kablosu Type-C, Lightning, Micro USB 2DK13

Satıcı: Stoklu Market

179,10 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 189.1
Ttec MiniCable Trio Charge Cable 30 cm Lightning,Micro USB,Type-c

Satıcı: StokluMarket

189,05 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 199.05
Ttec 2Dk13 Minicable Trio 30Cm Şarj Kablosu Usb-A - Usb-C / Lightning / Micro Usb

Satıcı: Stoklu Market

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 189.1
Ttec MiniCable Trio 30cm Şarj Kablosu Type-C, Lightning, Micro USB 2DK13

Satıcı: PDAteknoloji

265,50 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 275.5
Ttec Minicable Trio Charge Cable 30 Cm Lightning,Micro Usb,Type-C

Satıcı: PDAteknoloji

233,10 TL + 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 243.1
Ttec MiniCable Trio 30 cm Beyaz Data Ve Şarj Kablosu USB-C Lightning Micro USB Dayanıklı Tasarım

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 309
Ttec 3'lü USB Kablo 30 cm 2DK13

Satıcı: MELODİ İLETİŞİM ELEKTRONİK

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 399.00

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu (0.3 m) Fiyat Geçmişi

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttec MiniCable Trio 2DK13 0.3 m Şarj Kablosu 0.3 m 155,93 TL
ttec Trio 2DK7521 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 199,90 TL

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu (0.3 m) Temel Özellikleri

Var
Yok

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu (0.3 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.3 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

ttec MiniCable Trio 2DK13 Şarj Kablosu (0.3 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.