Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyatları

ttec Trio Type-C-Lightning-Micro USB 120cm Şarj Kablosu, Siyah

Satıcı: pdateknoloji

199,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 209.9
ttec Trio Şarj Kablosu Type-C-Lightning-Micro USB - Beyaz (2DK7521)

Satıcı: pdateknoloji

199,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 209.9
Ttec Trio Şarj Kablosu Type-C,Lightning,Micro Usb 120Cm Beyaz - 2Dk7521

Satıcı: PDAteknoloji

269,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 269.10
Ttec 2Dk7521 Trio Şarj Kablosu Typec,Lightning,Micro Usb Beyaz

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

269,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 269.10
Ttec 2Dk7521 Trio Şarj Kablosu Typec,Lightning,Micro Usb Beyaz

Satıcı: Nezih Teknoloji

245,40 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 255.4
Ttec 2Dk7521 Trio Şarj Kablosu Typec,Lightning,Micro Usb Beyaz

Satıcı: MCHOME

247,88 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 257.88
Ttec 2dk7521 Trio Şarj Kablosu Typec,lightning,micro Usb Beyaz

Satıcı: alfaelektronik

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 299.00
Ttec Trio Şarj Kablosu Micro USB Ligthining Type-C 2DK7521B

Satıcı: AksesuarAdası

316,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 316.71
Ttec Trio Şarj Kablosu Type-C,Lightning,Micro USB 120cm Siyah - 2DK7521S

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

284,05 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 294.05
ttec Trio Şarj Kablosu Type-C,Lightning,Micro USB

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

326,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 336
Ttec Trio 3'ü Bir Arada Type-C Lightning Micro USB 1 m 2.1A Universal Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Satıcı: Nezih Teknoloji | 203 yorum

278,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 288
Ttec Trio Şarj Kablosu Micro USB Ligthining Type-C 2DK7521B

Satıcı: PDAteknoloji

292,50 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 302.5
TTEC TRİO USB ŞARJ KABLOSU BEYAZ 2DK7521

Satıcı: ttec

341,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 341.91
Ttec Virox Trio 3 In 1 Çoklu Şarj Kablosu 2DK7521 Micro USB Uyumlu Modeller İçin

Satıcı: Asil Konsept | 1 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 349.00
Ttec Trıo Şarj Kablosu Type-C Lıghtnıng Micro Usb Kablo 379,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 389

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu (1.2 m) Fiyat Geçmişi

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttec MiniCable Trio 2DK13 0.3 m Şarj Kablosu 0.3 m 155,93 TL
ttec Trio 2DK7521 1.2 m Şarj Kablosu 1.2 m 199,90 TL

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu (1.2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu (1.2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK7521 2DK7521B

ttec Trio 2DK7521 Şarj Kablosu (1.2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.