Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
65 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ttec Alumicable Usb-C - Usb-C 200CM 65W Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu Uzay Grisi 2DK51UG

Satıcı: Eren Modern | 14 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 349.00
Ttec 2Dk51Ug Alumicable Usb-C - Usb-C 200Cm Hızlı Şarj / Data Kablosu Uzay Grisi 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 309
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 200cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: PalaZTecH

402,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 402.55
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 200cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: ttec

449,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 449.91
Ttec AlumiCable Type-C to Type-C 200cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: PalaZTecH

485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 485.00
Ttec AlumiCable Type-C to Type-C 200cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: TEKNOPARK

489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 489.00
Ttec Alumicable Usb-c - Usb-c 200cm 65w Pd/qc Hizli Şarj/data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: teknosa

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 499.00
Ttec 2DK51UG 2 M 65W Type C Şarj Kablosu

Satıcı: Coofbe

545,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 545.67
Ttec 2Dk51Ug AlumiCable Usb-C - 200cm 65W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 509
Ttec Alumicable Usb-c - Usb-c 200Cm 65W PD/Qc Hizli Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 509
Alumicable Usb-C - Usb-C 300Cm 65W Pd/Qc Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 550.00
Ttec 2 Metre 65W Süper Hızlı Type C to Type C Şarj ve Data Kablosu, Kopmaz Yıpranmaz PD/QC Şarj Destekli Kablo

Satıcı: Polham

559,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 559.63

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
65 W
0.48 Gbps

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 65 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Gri

ttech AlumiCable 2DK51 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.