Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
3 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
65 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu (3 m) Fiyatları

ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 60W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: pdateknoloji

329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 339
Ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi UG

Satıcı: YELKEN.GSM

335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 335.00
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 2DK52UG

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

346,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 346.50
Ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi UG

Satıcı: YUMAK E TİCARET

390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 390.00
Ttec Alumicable Usb-C - Usb-C 300CM 65W Pd/qc Hızlı Şarj/data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: YUMAKETİCARET | 10 yorum

540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 540.00
Ttec 3 Metre 65W Süper Hızlı Type C to Type C Şarj ve Data Kablosu, Kopmaz Yıpranmaz PD/QC Şarj Destekli Kablo

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 585.00
Ttec 2DK52UG 3 M 65W Type C Şarj Kablosu

Satıcı: Coofbe

626,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 626.51
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi 2DK52UG 599,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 609.9
Ttec 3 Metre 65W Süper Hızlı Type C to Type C Şarj ve Data Kablosu, Kopmaz Yıpranmaz PD/QC Şarj Destekli Kablo

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 678.03
ttec AlumiCable USB-C - USB-C 300cm 65W PD/QC Hızlı Şarj/Data Kablosu Uzay Grisi

Satıcı: ANTREPO1

1.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1090.00

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu (3 m) Fiyat Geçmişi

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu (3 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
3 m
Yok
65 W
0.48 Gbps

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu (3 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 65 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 3 m
• Renk Seçenekleri Gri

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

ttech AlumiCable 2DK52 Şarj Kablosu (3 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.