Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 10493 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen Type-C Lightning MFi Lisanslı iPhone Hızlı Şarj Kablosu, PD Uyumlu, 1 Metre, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 697.73
Ugreen Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 687.73
Ugreen 10493 Type-C To Lightning 3A Pd Mfi Hızlı Şarj Kablosu Beyaz 1 M

Satıcı: DECIDE

695,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 695.83
Ugreen USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 10493

Satıcı: DECİDE

768,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 768.64
UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 10493 - 1 Metre

Satıcı: DECIDE

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 799.00
Ugreen Usb-C - Lightning 3A Pd Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Beyaz, 10493

Satıcı: Ugreen Türkiye

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 809.10
UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 10493 - 1 Metre

Satıcı: DECIDE | 59 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 899.00
UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 10493 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 59 yorum

899,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 899.25
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Hızlı Şarj Kablosu, 1m - Beyaz 899,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 909
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz, 10493 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 909

Ugreen 10493 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 10493 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 10493 1 m Şarj Kablosu 1 m 687,73 TL
Ugreen 60749 2 m Şarj Kablosu 2 m 999,00 TL

Ugreen 10493 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
18 W
0.48 Gbps

Ugreen 10493 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Ugreen 10493 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.