Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60749 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60749 - 2 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 59 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 999.00
Ugreen USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60749

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 999.00
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2m - Beyaz 999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 1009
UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60749 - 2 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 59 yorum

1.049,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1049.25
Ugreen Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.070,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1070.23
Ugreen USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60749

Satıcı: DECİDE

1.196,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 1196.14
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Beyaz, 60749 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 1399.00
Ugreen 60749 Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu 2 Metre Beyaz

Satıcı: mediamarkt

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1400.00
Ugreen Type-C Lightning 2 Metre Beyaz Hızlı Şarj Kablosu 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 1409

Ugreen 60749 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60749 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 10493 1 m Şarj Kablosu 1 m 687,73 TL
Ugreen 60749 2 m Şarj Kablosu 2 m 999,00 TL

Ugreen 60749 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
18 W
0.48 Gbps

Ugreen 60749 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Ugreen 60749 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.