Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60156 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen Lightning Apple Uyumlu iPhone Örgülü Data Ve Şarj Kablosu Beyaz

Satıcı: lifetechstore

621,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 621.00
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: LifetechStore

662,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 662.40
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 697.73
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 687.73
Ugreen Lightning - USB-A Örgülü MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 60156

Satıcı: DECİDE

768,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 768.64
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 859
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 917.23
Ugreen Lightning to Usb-A Örgülü MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60156 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 909
Ugreen Lightning 1 Metre Siyah Örgülü Data Ve Şarj Kablosu 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 909
Ugreen Lightning Örgülü 1 Metre Beyaz Data Ve Şarj Kablosu 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1209
Ugreen Lightning - USB-A Örgülü MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 60156

Satıcı: LifetechStore

1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1690.00

Ugreen 60156 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60156 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60156 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60156 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Ugreen 60156 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.