Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60158 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ugreen, Mfi Lisanslı USB-A & Lightning Örgülü Data ve Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, ‎60158

Satıcı: Amazon.com.tr

917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 927.23
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 917.23
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 917.23
Ugreen Lightning Iphone Örgülü Data Ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: DECİDE

1.025,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1025.14
Ugreen Lightning - Usb-A Örgülü Mfi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 60158

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1079.10
Ugreen Lightning - Usb-A Örgülü Mfi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Gümüş, 60163

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1079.10
Ugreen Lightning to Usb-A Örgülü MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Gümüş, 60163 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 1149.00
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknosa

1.175,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1175.02
Ugreen Lightning to Usb-A Örgülü MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, 60158 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1199.00
Ugreen Lightning To Usb-a Örgülü Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu 2 M Siyah

Satıcı: teknosa

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1199.00
Ugreen Lightning 2 Metre Örgülü Siyah Data Ve Şarj Kablosu 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1209
Ugreen Lıghtnıng To Usb-a Örgülü Mfi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu 2 Metre Gümüş 60163

Satıcı: LifetechStore

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1329.00
Ugreen Lightning iPhone Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: LifetechStore

1.420,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 1420.80

Ugreen 60158 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60158 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60158 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60158 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Ugreen 60158 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.