Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 80822 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 636
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 648.00
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Teknostore

685,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 685.41
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 687.73
Ugreen İphone Lightning 2.4a Data Ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Maxitekno

697,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 697.00
Ugreen İphone Lightning 2.4a Data Ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: DECİDE

768,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 768.64
Ugreen Lightning - Usb-A Mfi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Siyah, 80822

Satıcı: Ugreen Türkiye

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 809.10
UGREEN USB-A to MFI Lightning Nikel Kaplama Kablo 1m - Siyah 799,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 809
Ugreen Lightning to Usb-A MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 80822 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 909
Ugreen Lightning 2.4a 1 Metre Data Ve Şarj Kablosu 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 909

Ugreen 80822 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 80822 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 80822 1 m Şarj Kablosu 1 m 626,00 TL
Ugreen 80823 2 m Şarj Kablosu 2 m 728,00 TL

Ugreen 80822 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps

Ugreen 80822 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Ugreen 80822 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.