Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 80823 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: MaxiTekno

728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 738
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: MaxiTekno

743,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 743.00
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknostore

790,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 790.51
Ugreen İphone Lightning 2.4a Data Ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Maxitekno

802,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 802.00
Ugreen iPhone Lightning 2.4A Data ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

917,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 917.23
Ugreen İphone Lightning 2.4a Data Ve Şarj Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Teknostore

967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 967.00
Ugreen Lightning - Usb-A Mfi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 80823

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1079.10
Ugreen Lightning to Usb-A MFi Sertifikalı İphone Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, 80823 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 1199.00
Ugreen Lightning To Usb-a Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu 2 M Siyah

Satıcı: teknosa

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1199.00
Ugreen Lightning 2.4a 2 Metre Siyah Data Ve Şarj Kablosu 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1209

Ugreen 80823 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 80823 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 80822 1 m Şarj Kablosu 1 m 626,00 TL
Ugreen 80823 2 m Şarj Kablosu 2 m 728,00 TL

Ugreen 80823 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
12 W
0.48 Gbps

Ugreen 80823 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Diğer Özellikler Apple MFi

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Ugreen 80823 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.