Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
2 litre
Asit Oranı:

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt (Teneke) Fiyatları

Tariş Kuzey Ege Bölgesi Natürel Sızma Zeytinyağı Teneke 2 L

Satıcı: tarisuzum

1.150,20 TL

(575,10 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 1150.20
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Litre 4 Adet

Satıcı: TedarikBurada

4.540,00 TL

(567,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4540.00
Tariş Kuzey Ege Yeni Mahsul Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Lt

Satıcı: Niya ShopX

1.199,90 TL

(599,95 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1209.9
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Litre 4 Adet

Satıcı: Kapış Kapış

4.899,99 TL

(612,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4899.99
Tariş Kuzey Ege Yeni Mahsul Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Lt

Satıcı: TedarikBurada

1.275,00 TL

(637,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1275.00
Tariş

Satıcı: DDK BAHÇE MARKET

1.300,00 TL

(650,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1300.00
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 2 lt

Satıcı: Kapış Kapış

1.349,99 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1349.99
Tariş Natürel Kuzey Ege Natürel Sızma 2 lt Teneke Zeytinyağı

Satıcı: Kapış Kapış

1.349,99 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1349.99
Tariş

Satıcı: Kapış Kapış

1.349,99 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1349.99
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Litre

Satıcı: Kapış Kapış

1.349,99 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1349.99
Tariş Kuzey Ege Yeni Mahsul Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Lt

Satıcı: Kapış Kapış

1.349,99 TL

(675,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1349.99
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Sızma Zeytinyağı Naturel 1×1=2 litre

Satıcı: Niya ShopX

1.499,90 TL

(749,95 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

12 1509.9
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Natürel Sızma Zeytinyağı Teneke 2 L

Satıcı: charmwear

1.709,95 TL

(854,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 1709.95
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2000 ML (Şeffaf)

Satıcı: CHARM WEAR

1.999,95 TL

(999,98 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 2009.95

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt (Teneke) Fiyat Geçmişi

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt (Teneke) Temel Özellikleri

2 litre
Ambalaj:
Teneke

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt (Teneke) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt (Teneke) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.