Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Asit Oranı:

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt (Teneke) Fiyatları

Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: florapazarlama

2.355,40 TL

(471,08 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2355.40
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: gelsingo

2.384,95 TL

(476,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2384.95
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: florapazarlama

2.491,11 TL

(498,22 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2491.11
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5000 ml Tr406057

Satıcı: Niya ShopX

2.499,90 TL

(499,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2509.9
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre % 1 Kdv Dahil

Satıcı: Niya ShopX

2.499,90 TL

(499,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2509.9
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L x 6’lı Paket – Soğuk Pres, Saf ve Kaliteli

Satıcı: Kapış Kapış

14.999,99 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14999.99
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt X 4 Adet

Satıcı: Kapış Kapış

10.049,99 TL

(502,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10049.99
Tariş Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı (5 L) x4 Adet

Satıcı: Kapış Kapış

10.099,99 TL

(505,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10099.99
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: tarisuzum

2.555,10 TL

(511,02 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2555.10
Tariş Natürel Sızma Zeytinyağı 5000 ml

Satıcı: Kapış Kapış

2.599,99 TL

(520,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2599.99
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt X 2 Adet

Satıcı: Kapış Kapış

5.199,99 TL

(520,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5199.99
Tariş TARISKuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: gelsingo

2.639,95 TL

(527,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2639.95
Tariş TARISKuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: Kapış Kapış

2.648,99 TL

(529,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2648.99
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre % 1 Kdv Dahil

Satıcı: TedarikBurada

2.645,02 TL

(539,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2645.02
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5000ml

Satıcı: FLORA PAZARLAMA

2.699,00 TL

(539,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2699.00
Tariş 5000 ml Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı

Satıcı: Kapış Kapış

2.699,99 TL

(540,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2699.99
Tariş Kuzey Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: LEVENT MARKET

2.838,20 TL

(567,64 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2838.20
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı 2 x 5 L

Satıcı: gmsgida-1

5.950,00 TL

(595,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 5950.00
Tariş Kuzey Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: gmsgida-1

3.500,00 TL

(700,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

19 3500.00
Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Adet 5 Litre

Satıcı: Niya ShopX

4.799,90 TL

(959,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

20 4809.9

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt (Teneke) Fiyat Geçmişi

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt (Teneke) Temel Özellikleri

5 litre
Ambalaj:
Teneke

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt (Teneke) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tariş Kuzey Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt (Teneke) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.