Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Fiyatları

Ariete Vintage Kettle Mavi 1 lt Paslanmaz Çelik Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: Oparaya | 7 yorum

3.624,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

1 3624.80
Ariete Vintage Kettle Yeşil 1 Litre

Satıcı: Ariete Türkiye

3.511,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 3511.20
Ariete 2868/03 Vintage 1L Su Isıtıcı - Bej

Satıcı: Ariete Türkiye

3.511,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3511.20
Ariete Vintage Kettle Mavi 1 lt Paslanmaz Çelik Malzeme ile Şık Tasarım

Satıcı: FIRSAT AYAĞINDA | 7 yorum

3.633,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 3633.08
Ariete Vintage Elektrikli Su Isıtıcı 1 Litre Yeşil 2868/04 - Paslanmaz Çelik, Retro Kettle, 1630 Watt, Otomatik Kapanma, Kablosuz 360° Duylu

Satıcı: LeNishHome

3.749,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 3759.22
Ariete Vintage 1l Su Isıtıcı - Yeşil 3.770,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3770.55
Ariete Vintage 2868 Işıklı Çelik 1 Lt Kettle

Satıcı: Kenwood Türkiye

3.870,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3870.30
Ariete Vintage 1 Litre Kettle Yeşil

Satıcı: Kenwood Türkiye

3.870,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 3870.30
Ariete Vintage Elektrikli Su Isıtıcı 1 Litre Bej 2868/03 - Paslanmaz Çelik, Retro Kettle, 1630 Watt, Otomatik Kapanma, Kablosuz 360° Duylu

Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 4000
ARIETE Vintage 1L Su Isıtıcı - Bej

Satıcı: Ariete Türkiye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3990.00
ARIETE Vintage 1l Su Isıtıcı -mavi

Satıcı: Ariete Türkiye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3990.00
Vintage Bej Su Isıtıcı Kettle 1 Lt 3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4000
Vintage Yeşil Su Isıtıcı 1 lt 3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4000
Ariete Vintage 1L Su Isıtıcı Kettle Mavi 3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

14 3990.00
Ariete Vintage 1l Su Isıtıcı -mavi 4.189,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 4189.50

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Ürün Ailesi

Ariete Vintage 2868 1 lt Su Isıtıcı 1 litre 3.511,20 TL
Ariete Vintage 2869 1.7 lt Su Isıtıcı 1.7 litre 4.299,00 TL

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Kapak Çıkarılır Filtre Geniş Döküm Açıklığı Gizli Rezistans Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Ariete Vintage 2868 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.