Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Fiyatları

Ariete Vintage 2869 1.7 L Su Isıtıcı Kettle bej

Satıcı: sirnex

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 4299.00
ARIETE Vintage Su Isıtıcı Krem

Satıcı: SandığımMağazaları

4.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4997.00
Ariete Vintage 1,7 L Çelik Kablosuz Su Isıtıcı – Bej Renk, Otomatik Kapanma ve Enerji Tasarruflu Tasarım

Satıcı: ZEMURAS | 51 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4999.00
Ariete Vintage 1,7 L Çelik Kablosuz Su Isıtıcı – Bej Renk, Otomatik Kapanma ve Enerji Tasarruflu Tasarım

Satıcı: Oparaya | 51 yorum

5.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5060.00
Ariete Vintage Kettle Bej 1.7 L

Satıcı: Ariete Türkiye

5.271,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 5271.20
Ariete Vintage Kettle Bej 1.7 L

Satıcı: Sono Casa

5.271,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5271.20
Ariete Vintage 1,7l Su Isıtıcı - Bej 5.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5391.00
Ariete Vintage 2869 1.7 L Su Isıtıcı Kettle bej

Satıcı: sonocasa

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 5690.50
Ariete Vintage 2877 Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Kenwood Türkiye

5.810,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 5810.30
Ariete Positano Elektrikli Su Isıtıcı 1,7 Litre Kettle 2869/0P - Paslanmaz Çelik Gövde, Handmade Decoration, 2000 Watt, Otomatik Kapanma, 360° Kablosuz Taban

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.814,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 5824
ARIETE Vintage Su Isıtıcı Mavi

Satıcı: Ahidenal

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5990.00
Ariete Capri Elektrikli Su Isıtıcı 1,7 Litre Kettle 2869/0C - Paslanmaz Çelik Gövde, Handmade Decoration, 2000 Watt, Otomatik Kapanma, 360° Kablosuz Taban

Satıcı: Amazon.com.tr

6.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 6100
Arıete Positano 1,7 Lt Su Isıtıcı Kettle 2869/0P

Satıcı: BİG MAĞAZA

6.630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6630.50
Ariete Capri Su Isıtıcı 1,7 Lt 2869/0c 7.191,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7191.00
Ariete Positano 1,7L Su Isıtıcı Kettle 2869/0P

Satıcı: BİG MAĞAZA

7.510,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 7510.60

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Ürün Ailesi

Ariete Vintage 2868 1 lt Su Isıtıcı 1 litre 3.511,20 TL
Ariete Vintage 2869 1.7 lt Su Isıtıcı 1.7 litre 4.299,00 TL

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Aşırı Isınma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Çıkarılabilir Kapak Geniş Döküm Açıklığı Gizli Rezistans Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Ariete Vintage 2869 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.