Mercusys MS108 Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Mercusys MS108 Switch Fiyatları

Mercusys MS108 8PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: Hepsiburada | 201 yorum

312,02 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 322.02
Mercusys MS108 8-Port 10/100Mbps Tak Ve Kullan Switch

Satıcı: LUCKY TREND

348,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 348.65
Mercusys MS108 8 Port 10/100 Yönetilemez Switch 301,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 311
Tp-Link Mercusys MS108 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: Gpn Teknoloji

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 389.00
Tp-Link Mercusys MS108 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: LUCKY TREND

394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 394.00
Mercusys Ms108 8-port 10/100mbps Desktop Switch

Satıcı: GpnTeknoloji

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 399.00
TP-LINK MERCUSYS MS108 8PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

408,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 408.12
Mercusys Ms108 8-port 10/100mbps Desktop Switch

Satıcı: Prote

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 429.00
Mercusys Ms108 8- Port 10/100Mbps Masaüstü Switch 379,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 389
Tp-Link Mercusys MS108 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

495,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 495.15
Tp-Lınk Mercusys MS108 8 Port 10/100 Plastik Kasa Swıtch

Satıcı: FADEMSTORE

530,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 530.95
Tp-Link Mercusys Ms108 8 Port 10/100 Masaüstü Yönetilemez Switch Siyah

Satıcı: Nethouse

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 599.00
Tp-Link Mercusys Ms108 8 Port 10/100 Masaüstü Yönetilemez Switch Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

632,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 632.30
TP-LINK MERCUSYS MS108 8PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: HEDEF MARKET

736,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 746.34

Mercusys MS108 Switch Fiyat Geçmişi

Mercusys MS108 Switch Ürün Ailesi

Mercusys MS108 Switch 0.1 Gbps 348,65 TL
Mercusys MS108G Switch 1 Gbps 577,99 TL

Mercusys MS108 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 127 mm
• Derinlik 60 mm
• Yükseklik 22 mm

Mercusys MS108 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.