Mercusys MS108G Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Mercusys MS108G Switch Fiyatları

Mercusys 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa Ms108G

Satıcı: Hepsiburada | 103 yorum

577,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 577.99
Mercusys MS108G 8 Port 10/100/1000 Mbps Switch 621,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 631
Mercusys Ms108G 8-Port 10/100/1000 Mbps Masaüstü Switch Siyah 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 709
Mercusys Ms108g 8-port Mini Desktop Switch

Satıcı: Nepal Bilişim

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 759.00
Mercusys Ms108g 8-Port 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch 709,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 719
TP-LINK MERCUSYS MS108G 8PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

775,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 775.05
Tp-Link Mercusys MS108G 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

785,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 785.63
MERCUSYS 8port MS108G GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

800,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 800.54
TP-LINK MS108G 8-Port 10/100/1,000 Mbps Masaüstü Switch

Satıcı: Smallman

819,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 819.81
Tp-Link Mercusys MS108G 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

853,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 853.89
Tp-Link Mercusys MS108G 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: KurguTek

860,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 860.28
Mercusys Ms108g 8-port Mini Desktop Switch

Satıcı: Smallman

938,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 938.05
Tp Mercusys MS108G 8'li Masaüstü Gigabit Switch

Satıcı: Core Bilgisayar

1.157,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1157.43

Mercusys MS108G Switch Fiyat Geçmişi

Mercusys MS108G Switch Ürün Ailesi

Mercusys MS108 Switch 0.1 Gbps 348,65 TL
Mercusys MS108G Switch 1 Gbps 577,99 TL

Mercusys MS108G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 127 mm
• Derinlik 60 mm
• Yükseklik 22 mm

Mercusys MS108G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.