Ekran Boyutu:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (1024 GB) Fiyatları

Apple 13 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB Tablet Mavi (MCJF4TU/A)

Satıcı: MediaMarkt

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 59999.00
Apple 13 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB Tablet Mor (MCJH4TU/A)

Satıcı: MediaMarkt

63.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 63000.00
Apple iPad Air M3 MCJE4TU/A Wi-Fi + Cellular 1 TB 13" Tablet uzay-grisi

Satıcı: tkmnbilisim

63.494,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 63494.12
Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB 13" MCJE4TU/A Uzay Grisi Tablet

Satıcı: TEKEMEN BİLİŞİM

63.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 63649.05
Apple İpad Air 13" M3 Wi-Fi + Cellular 1 Tb Mcje4tu/A Uzay Grisi Tablet

Satıcı: Tekemen Bilişim Turkcell

64.259,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 64259.10
Apple iPad Air M3 MCJH4TU/A M3 8 GB 1 TB Wi-Fi + Cellular 13" Tablet mavi

Satıcı: asmiray-teknoloji

64.291,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 64291.30
Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB 13" MCJF4TU/A Mavi Tablet

Satıcı: NESA GSM

69.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 69498.00
Apple iPad Air M3 13" 1tb Wi-Fi + Cellular Uzay Grisi MCJE4TU/A - 1 TB

Satıcı: COVERİUMM | 12 yorum

69.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 69599.00
Ipad Air M3 13 Inç Wi-Fi + Cellular 1 Tb Uzay Gri

Satıcı: Tekemen - Turkcell Mağazası

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 69999.00
Apple 13 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1TB Yıldız Işığı 72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 72999.00
Apple 13 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1TB Mavi 72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 72999.00
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 1 TB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 79009
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 1 TB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Yıldız Işığı

Satıcı: Amazon.com.tr

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 79009
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 1 TB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Uzay Grisi

Satıcı: Amazon.com.tr

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 79009
Apple iPad Air 13 inç M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB Tablet Mor Mcjh4Tu/A 78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 78999.00
Apple iPad Air 13 inç M3 Wi-Fi + Cellular 1 TB Tablet Uzay Grisi Mcje4Tu/A 78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 78999.00
Apple İpad Air M3 Wi-Fi + Cellular 1 Tb 13" Mcjh4tu/A Mor Tablet - Apple Türkiye Garantili

Satıcı: Kraft Online

84.825,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

17 84825.20

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (1024 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet Ürün Ailesi

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (1024 GB) Temel Özellikleri

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (1024 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 1024 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 128 GB 256 GB 512 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (1024 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.