Ekran Boyutu:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (128 GB) Fiyatları

Apple İpad Air M3 13" 128Gb Wi-Fi + Cellular Yıldız İşığı Mcj34Tu/A

Satıcı: LUGO

40.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 40374.05
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 128 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

40.964,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 40974.71
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 128 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Uzay Grisi

Satıcı: Amazon.com.tr

42.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 42609
Apple M3 çipli 13 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 128 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

42.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 42609
Apple iPad Air 13 inç M3 Wi-Fi + Cellular 128 GB Tablet Mor Mcj44Tu/A 42.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 42599.00
Apple iPad Air 13 inç M3 Wi-Fi + Cellular 128 GB Tablet Uzay Grisi Mcj14Tu/A 42.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 42599.00
Apple iPad Air MCJ14TU/A M3 128 GB Wi-Fi + Cellular Tablet uzay-grisi

Satıcı: mediamarkt

42.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 42600.00
Apple iPad Air Wi-fi + Cellular MCJ34TU/A 8 GB 128 GB 13" Tablet yildiz-isigi

Satıcı: mediamarkt

42.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 42600.00
iPad Air 13 inç Wi-Fi + Cellular 128GB MCJ14TU/A - Uzay Grisi

Satıcı: MEDIAMARKT

42.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 42600.00
iPad Air 13 inç Wi-Fi + Cellular 128GB MCJ34TU/A - Yıldız Işığı

Satıcı: MEDIAMARKT

42.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 42600.00
Apple iPad Air M3 13" 128GB Wi-Fi + Cellular Uzay Grisi MCJ14TU/A - 128 GB

Satıcı: ERMOBİL | 12 yorum

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 43999.00
Apple iPad Air M3 13" 128GB Wi-Fi + Cellular Uzay Grisi MCJ14TU/A - 128 GB

Satıcı: Yüksek Teknoloji | 12 yorum

44.998,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 44998.98
Apple iPad Air MCJ44TU/A M3 Wi-Fi + Cellular 128 GB 13" Tablet Mor 46.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 46499.00
Apple İpad Air M3 13" 128Gb Wi-Fi + Cellular Uzay Grisi Mcj14Tu/A

Satıcı: TEKEMEN BİLİŞİM

47.214,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 47214.05
Ipad Air M3 128GB WIFI+Cellular 13''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Starlight 48.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 48869.00
Ipad Air M3 128GB WIFI+Cellular 13''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Space Grey 48.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 48869.00
Ipad Air M3 13 Inç Wi-Fi + Cellular 128 Gb Uzay Gri

Satıcı: Tekemen - Turkcell Mağazası

48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 48999.00
Ipad Air M3 13 Inç Wi-Fi + Cellular 128 Gb Mavi

Satıcı: BERKEGRUP

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 49999.00

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (128 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet Ürün Ailesi

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (128 GB) Temel Özellikleri

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (128 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 256 GB 512 GB 1024 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Air 13" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.