Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 2900G
Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda
647,40 TL(223,24 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 647.40
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Karafırın Bozkır Tahini 2900G
Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda
647,40 TL(223,24 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 647.40
Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 2900 G Satıcı: YaylaSepetim
689,90 TL(237,90 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 689.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Bozkır Tahini Kepeksiz 2900g Satıcı: Yaylasepetim
719,91 TL(248,24 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 719.91
Bidon / 930 gr
199,00 TL(162,78 TL/kg)
Kutu / 820 gr
215,70 TL(263,05 TL/kg)
Kavanoz / 930 gr
269,91 TL(290,23 TL/kg)
Kutu / 1.75 kg
414,30 TL(236,74 TL/kg)
Bidon / 1.83 kg
431,96 TL(236,04 TL/kg)
Bidon / 2.9 kg
647,40 TL(223,24 TL/kg)
Kutu / 4.6 kg
1.035,90 TL(225,20 TL/kg)
Bidon / 4.9 kg
1.058,00 TL(215,92 TL/kg)