Ürün Çeşidi:
Ürün Miktarı:
930 gr
Organik Sertifikası:
Yok
Soğuk Sıkım:
Yok

Çavuşoğlu Bozkır Tahini 930 gr Tahin Fiyatları

Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Karafırın Tahin Bozkır Tahini Kepeksiz 930G

Satıcı: NWS GROSS

199,00 TL

(213,98 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 209
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 930 gr X 12'li Paket

Satıcı: e-grossmarket

1.816,64 TL

(162,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1816.64
Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 930 Gr X 12'Li Paket

Satıcı: egrossmarket

1.838,00 TL

(164,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1838.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin 930 Gr 3 Lü Paket

Satıcı: E-GrossMarket

491,61 TL

(176,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 491.61
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 930G X 12

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

2.071,80 TL

(185,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2071.80
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin 930 gr 3 lü Paket

Satıcı: e-grossmarket

518,75 TL

(185,93 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 518.75
Tahin 930 Gr 3 Lü Paket

Satıcı: egrossmarket

527,00 TL

(188,89 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 527.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

353,40 TL

(190,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 353.40
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: Girvamen pazarlama

356,00 TL

(191,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 356.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

356,90 TL

(191,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 356.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: ŞANLI KURUYEMİŞ GIDA LTD ŞTİ

357,28 TL

(192,09 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 357.28
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 2 x 930 G

Satıcı: E-GrossMarket

359,07 TL

(193,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 359.07
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930G X 12'Li Paket - 1 Koli

Satıcı: möva foods

2.199,90 TL

(197,12 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2199.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 gr x 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

381,14 TL

(204,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 381.14
Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: egrossmarket

388,00 TL

(208,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 388.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930G X 12'Li Paket 1 Koli

Satıcı: NWS GROSS

2.350,00 TL

(210,57 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 2350.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: NWS GROSS

398,00 TL

(213,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

17 398.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Çifte Kavrulmuş Karafırın Tahin Bozkır Tahini 930Gr

Satıcı: NWS GROSS

199,00 TL

(213,98 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

18 209
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 gr

Satıcı: NWS GROSS

199,00 TL

(213,98 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

19 209
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 3 Lü Paket

Satıcı: NWS GROSS

599,00 TL

(214,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

20 599.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 4 Lü Paket

Satıcı: NWS GROSS

799,00 TL

(214,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

21 799.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 930G X 6'Lı Paket

Satıcı: möva foods

1.199,90 TL

(215,04 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

22 1199.90
Odun Ateşinde Bozkır Tahini Kepeksiz 930G X 3Lü Paket

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

604,20 TL

(216,56 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 604.20
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 930G X 6

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

1.208,50 TL

(216,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 1208.50
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: E-grossmarket

416,99 TL

(224,19 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

25 426.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Karafırın Tahin Bozkır Tahini Kepeksiz 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

213,54 TL

(229,61 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

26 213.54
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 930G

Satıcı: Turgutlar Tahin Gıda

215,70 TL

(231,94 TL/kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

27 225.7
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 6 x 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

1.299,90 TL

(232,96 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

28 1299.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: Tatlıcılar gıda

449,00 TL

(241,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

29 449.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Karafırın Tahin Bozkır Tahini Kepeksiz 930 G

Satıcı: E-GrossMarket

226,53 TL

(243,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

30 226.53
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr X 2 Adet

Satıcı: peynel

475,00 TL

(255,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

31 475.00
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin Plastik Kutu 930gr

Satıcı: ŞANLI KURUYEMİŞ GIDA LTD ŞTİ

260,00 TL

(279,57 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

32 270
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin Plastik Kutu 930gr

Satıcı: e-grossmarket

262,90 TL

(282,69 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

33 272.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr

Satıcı: e-grossmarket

262,90 TL

(282,69 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

34 272.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Çavuşoğlu Bozkır Tahini Kepeksiz Tahin Plastik Kutu 930gr

Satıcı: e-grossmarket

262,90 TL

(282,69 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

35 272.9
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 2 x 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

529,90 TL

(284,89 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

36 529.90
Çavuşoğlu Bozkır 930 gr.çifte kavrulmuş Tahin

Satıcı: peynel

273,02 TL

(293,57 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

37 283.02
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahini Kepeksiz Tahin Plastik Kutu 930 G

Satıcı: YaylaSepetim

289,90 TL

(311,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

38 289.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Karafırın Tahin Bozkır Tahini Kepeksiz 930 G

Satıcı: movafoods

299,90 TL

(322,47 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

39 299.90
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Kozalak Pekmezi 1 KG

Satıcı: E-GrossMarket

365,65 TL

(393,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

40 365.65
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr Çavuşoğlu Keçiboynuzu Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: E-grossmarket

391,99 TL

(421,49 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

41 401.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr Çavuşoğlu Dut Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: E-grossmarket

391,99 TL

(421,49 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

42 401.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Odun Ateşinde Kepeksiz Bozkır Tahini 930G + Kozalak Pekmezi 1000G

Satıcı: E-grossmarket

424,99 TL

(456,98 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

43 434.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Çifte Kavrulmuş Kepeksiz Bozkır Tahini 930 Gr Çavuşoğlu Kozalak Pekmezi 1000 Gr

Satıcı: E-grossmarket

424,99 TL

(456,98 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

44 434.99
Bozkırlı Çavuşoğlu Tahin Kepeksiz 930 G + Çavuşoğlu Kozalak Pekmezi 1 KG

Satıcı: YaylaSepetim

499,90 TL

(537,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

45 499.90

Çavuşoğlu Bozkır Tahini 930 gr Tahin Fiyat Geçmişi

Çavuşoğlu Bozkır Tahini 930 gr Tahin Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Ambalaj Çeşidi Plastik
• Ambalaj Şekli Bidon
• Ürün Miktarı 930 gr

Çavuşoğlu Bozkır Tahini 930 gr Tahin Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.