Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 8525.91 Crucial X10 PRO 2TB Taşınabilir SSD CT2000X10PROSSD9Satıcı: HEDEF MARKET
8.771,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 8771.45 Crucial X10 Pro CT2000X10PROSSD9 2 TB USB 3.2 SSDSatıcı: Aison
8.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 8869.00 Crucial X10 Pro 2TB USB-C 3.2 Gen2 Portable SSDSatıcı: Aison Elektronik
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 8999.00 Crucial X10 Pro 2TB Taşınabilir SSD 2100 MB/s USB 3.2 Gen-2 (20Gb/s) CT2000X10PROSSD9Satıcı: Aison
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 8999.00 CRUCIALS Crucial X10 PRO 2TB Taşınabilir SSD CT2000X10PROSSD9Satıcı: Hedef Market
9.107,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 9107.30 Crucial X10 Pro 2tb Taşınabilir SSD 2100 Mb/s USB 3.2 Gen-2 (20GB/S) CT2000X10PROSSD9 - SiyahSatıcı: Aison
9.954,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 9954.05