Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 4969.39 Crucial X10 PRO 1TB Taşınabilir SSD CT1000X10PROSSD9Satıcı: HEDEF MARKET
4.981,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 4981.66 Crucial X10 Pro 1Tb Tasinabilir Ssd Ct1000x10prossd9 5.147,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5147.72 Crucial X10 Pro CT1000X10PROSSD9 1 TB USB 3.2 SSDSatıcı: Aison
5.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 5489.00 Crucial X10 Pro 1tb Taşınabilir SSD 2100 Mb/s USB 3.2 Gen-2 (20GB/S) CT1000X10PROSSD9 - SiyahSatıcı: Aison
5.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 5498.00 Crucial X10 Pro 1TB Taşınabilir SSD 2100 MB/s USB 3.2 Gen-2 (20Gb/s)Satıcı: Aison
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 5499.00 CRUCIALS Crucial X10 PRO 1TB Taşınabilir SSD CT1000X10PROSSD9Satıcı: Hedef Market
5.535,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 5535.18