Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Crucial X9 SSD (2 TB) Fiyatları

Crucial X9 Ct2000x9ssd9 2Tb (1050/1000Mb/S) Usb-C Taşınabilir Ssd (Kutusuz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.731,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 10731.30
Crucıal Ct2000x9ssd9 X9 2Tb (1050/Mb/S) Usb 3.2 Gen 2 (Kutusuz) Siyah Taşınabilir Mini Ssd

Satıcı: onlinealisverisyap

10.890,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 10890.40
Crucial X9 CT2000X9SSD9 2TB (1050/1000MB/s) USB-C Taşınabilir SSD (Kutusuz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.299,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 11299.53
Crucial X9 CT2000X9SSD9 2TB (1050/1000MB/s) USB-C Taşınabilir SSD (Kutusuz)

Satıcı: LowellTeknoloji

11.445,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11445.03
Crucial X9 2TB (1050/1000MB/s) USB-C Taşınabilir SSD (Kutusuz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11739.00
Crucial X9 CT2000X9SSD9 2tb (1050/1000MB/S) Usb-C Taşınabilir SSD (Kutusuz) - Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11799.00
CRUCIAL CT2000X9SSD9 X9 2TB (1050/MB/s) USB 3.2 Gen 2 (Kutusuz) Siyah Taşınabilir Mini SSD

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

13.342,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 13342.35
CRUCIAL CT2000X9SSD9 X9 2TB (1050/MB/s) USB 3.2 Gen 2 (Kutusuz) Siyah Taşınabilir Mini SSD

Satıcı: Hızlı Stok

14.487,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 14487.64
Crucial X9 2TB 1050MB/1050MB Taşınabilir SSD CT2000X9SSD9

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

19.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 19339.00
Crucial 2TB 1 X9 Serisi Portable 1050MB/1050MB SSD ( Solid State Disk)

2 yorum

19.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 19339.00

Crucial X9 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Crucial X9 SSD Ürün Ailesi

Crucial X9 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 50 mm
• Genişlik 65 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Crucial X9 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.